KOLONIA - „WARSZTATY EKOLOGICZNE” w Białce Tatrzańskiej

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
bialka.jpg

Do udziału w „Warsztatach ekologicznych” zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Koszt skierowania 1.300 zł, dla członków LOP 200 zł. zniżki. (pomniejszony o dotacje z urzędów powiatowych, miejskich i gminnych oraz WFOŚiGW w Szczecinie ).

Koszt obejmuje całość, czyli: dojazd (tam i z powrotem), pobyt (wyżywienie i noclegi), program i jego realizację podczas trwania turnusu.

Organizowane przez nas kolonie to głównie aktywny wypoczynek, ale jest w nich także czas na zdobywanie praktycznej wiedzy i nawyków proekologicznych. Wpływa na to bardzo atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo region pobliskich Tatr i „perła”, którą jest Tatrzański Park Narodowy. Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, jego walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją

BIAŁKA TATRZAŃSKA – malownicza miejscowość podhalańska położona na Pogórzu Bukowińskim nad przepiękną i czystą rzeką Białką. Miejscowość z widokiem na panoramę Tatr oddalona jest o ok. 20 km od Zakopanego i 10 km od Nowego Targu.

Dom Wypoczynkowy „POD TATRAMI” [34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 49, tel: (018) 2654345] usytuowany jest w pobliżu wielu szlaków turystycznych oraz terenów bardzo cennych przyrodniczo.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej: http://www.podtatrami.pl

W trakcie pobytu zapewniamy następujące atrakcje:

  • wycieczka autokarowa do Pienińskiego Parku Narodowego (Zamki w Niedzicy i Czorsztynie, Zapora na Dunajcu, Sromowce Wyżne, drewniany Kościół w Dębnie - zabytek UNESCO),
  • wycieczka autokarowa do Zakopanego - Tatrzańskiego Parku Narodowego (Krupówki, Mała i Wielka Krokiew, Morskie Oko).

W trakcie pobytu odbędzie się wiele wycieczek pieszych. Koloniści zdobędą Wysoki Wierch, Kotelnicę, Czarną Górę oraz zwiedzą rezerwaty przyrody "Przełom Białki" i "Rzeka Białka". Dla zainteresowanych za dodatkową opłatą możliwość pobytu w najnowocześniejszych w Europie basenach termalnych "TERMA" w Bukowinie Tatrzańskiej (koszt 25 zł).

Na miejscu w ośrodku stół do gry w bilard i tenisa stołowego, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Termin turnusu: 18.07 - 31.07.2012 r.

Poza tym w czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne prelekcje ekologiczne, konkursy, turnieje oraz rozgrywki i zajęcia warsztatowe. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych.

Zapewniamy całodobową opiekę wychowawczą i medyczną (w tym leki) oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Należność za skierowanie płatna w kasie biura ZO LOP lub na konto: BGŻ S.A. Oddział Regionalny Szczecin nr 77 2030 0045 1110 0000 0054 8030

Możliwość rozłożenia płatności na raty Ilość miejsc ograniczona!

KOLONIE NADZOROWANE I WSPIERANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY, POSZCZEGÓLNE URZĘDY MIAST I GMIN ORAZ STAROSTWA POWIATOWE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

ZałącznikWielkość
oferta_lato_bialka_tatrzanska_2012.pdf37.02 KB