KOLONIA - „WARSZTATY EKOLOGICZNE” w Sromowcach Wyżnych

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
orle.jpg

Do udziału w „Warsztatach ekologicznych” zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Koszt skierowania wynosi 1.350 zł, dla członków LOP 200 zł zniżki (pomniejszony o dotacje z urzędów powiatowych, miejskich i gminnych).

Koszt obejmuje całość, czyli: dojazd (tam i z powrotem), pobyt (wyżywienie i noclegi), program i jego realizację podczas trwania turnusu.

Organizowane przez nas kolonie to głównie aktywny wypoczynek, ale jest w nich także czas na zdobywanie praktycznej wiedzy i nawyków proekologicznych. Wpływa na to bardzo atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo region Pienińskiego Parku Narodowego. Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, jego walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją.

SROMOWCE WYŻNE – malownicza miejscowość leżąca nad Jeziorem Sromowieckim stanowiącym zbiornik wyrównawczy Zespołu Zbiorników Wodnych Czorsztyn - Niedzica - Sromowce Wyżne, skąd rozciąga się wspaniały widok na Pieniny, Tatry oraz Jezioro Czorsztyńskie i zaporę na rzece Dunajec.

Ośrodek Wypoczynkowy „ORLE GNIAZDO” [34-443 Sromowce Wyżne, ul. Nad Zalew 7, tel: (+48) 18 262 96 30] usytuowany jest w pobliżu wielu atrakcji turystycznych oraz 1 km od przejścia granicznego ze Słowacją.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej: http://www.orlegniazdo.czorsztyn.pl  .

W trakcie pobytu zapewniamy następujące atrakcje:

  • wycieczka autokarowa do Zakopanego - Tatrzańskiego Parku Narodowego (Krupówki, Mała i Wielka Krokiew, Morskie Oko),
  • wycieczka autokarowa do Szczawnicy (wjazd na Palenicę i zwiedzanie Wąwozu Homole).

W trakcie pobytu odbędzie się wiele wycieczek pieszych. Koloniści zwiedzą zamki w Niedzicy i Czorsztynie, Przełom Dunajca, odbędą rejs po Jeziorze Czorsztyńskim, zdobędą okoliczne szczyty (Trzy Korony, Flaki, Nowa Góra).

Na miejscu w ośrodku boisko do siatkówki i koszykówki, kort tenisowy, plac zabaw, bilard, tenis stołowy oraz rowery.

Termin turnusu: 09.07 - 22.07.2012 r.

Poza tym w czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne konkursy, turnieje oraz rozgrywki, zajęcia warsztatowe i prelekcje ekologiczne. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych.

Zapewniamy całodobową opiekę wychowawczą i medyczną oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Należność za skierowanie płatna w kasie biura ZO LOP lub na konto: BGŻ S.A. Oddział Regionalny Szczecin nr 77 2030 0045 1110 0000 0054 8030

Możliwość rozłożenia płatności na raty!

KOLONIE NADZOROWANE I WSPIERANE PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY, POSZCZEGÓLNE URZĘDY MIAST I GMIN ORAZ STAROSTWA POWIATOWE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

ZałącznikWielkość
oferta_lato_sromowce_2012.pdf32.71 KB