KOLONIA - „WARSZTATY EKOLOGICZNE” w Zawoi

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
wiktoria.jpg

Do udziału w „Warsztatach ekologicznych” zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Koszt skierowania 1.150 zł, dla członków LOP 200 zł. zniżki. (pomniejszony o dotacje z urzędów powiatowych, miejskich i gminnych). Koszt obejmuje całość, czyli: dojazd (tam i z powrotem), pobyt (wyżywienie i noclegi), program i jego realizację podczas trwania turnusu.

Organizowane przez nas kolonie to głównie aktywny wypoczynek, ale jest w nich także czas na zdobywanie praktycznej wiedzy i nawyków proekologicznych oraz pogłębienie znajomości języka angielskiego. Wpływa na to bardzo atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo region Beskidów i „perła”, którą jest Babiogórski Park Narodowy.

Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, jego walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją.

ZAWOJA – malownicza miejscowość położona we wschodniej części Beskidu Żywieckiego u podnóża „Królowej Beskidów” – Babiej Góry, wzdłuż rzeki Skawicy. Dom Wypoczynkowy „WIKTORIA” [34-223 Zawoja Składy nr 1340, tel: (033) 8775155] położony jest przy rozwidleniu szlaków turystycznych pasma Babiogórskiego i Jałowieckiego w pobliżu Babiogórskiego Parku Narodowego.

Dodatkowe informacje na stronie internetowej:  http://www.zawoja.com.pl/wiktoria

W trakcie pobytu zapewniamy następujące atrakcje:

  • wycieczka autokarowa do Pienińskiego Parku Narodowego (wąwóz Homole, Zamek Królewski w Czorsztynie, elektrownia na Dunajcu, zdobycie Trzech Koron – najwyższego szczytu Pienin),
  • wycieczka autokarowa do Suchej Beskidzkiej (Zamek Suskich z XVI – XVIII w, Karczma Rzym – zabytek klasy zerowej, kąpiel w aquaparku), a przede wszystkim zdobycie „Królowej Beskidów” - Babiej Góry (1725 m n.p.m.).

Oprócz tego uczestnicy zobaczą wiele ciekawych miejsc m. in. wspaniałe górskie panoramy, wypas owiec i wyrób oscypków na Hali Barankowej, malowniczy wodospad, Halę Śmietanową i Krupową oraz Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego z jego alpinarium.

Na miejscu w ośrodku jest odkryty basen kąpielowy, stół do gry w tenisa, boisko do siatkówki; w pobliżu kompleks boisk do gry w piłkę nożną i koszykówkę oraz plac zabaw.

Termin turnusu: 26.07 - 08.08.2012 r.

Poza tym w czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne prelekcje ekologiczne, konkursy, turnieje i rozgrywki oraz zajęcia warsztatowe. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników.

Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 i 5 osobowych. Zapewniamy całodobową opiekę wychowawczą i medyczną (w tym leki) oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Należność za skierowanie płatna w kasie biura ZO LOP lub na konto: BGŻ S.A. Oddział Regionalny Szczecin nr 77 2030 0045 1110 0000 0054 8030

Możliwość rozłożenia płatności na raty

KOLONIE NADZOROWANE I WSPIERANE PRZEZ ZACHODNIOPOMORSKIE KURATORIUM OŚWIATY,POSZCZEGÓLNE URZĘDY MIAST I GMIN ORAZ STAROSTWA POWIATOWE WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO.

ZałącznikWielkość
oferta_lato_zawoja__12.pdf32.73 KB