KOLONIE LETNIE „WARSZTATY EKOLOGICZNE” wakacje 2012 - karty kwalifikacyjne

ulotka_mala.jpg

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą letniego wypoczynku dla dzieci prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem LOP pod nr. telefonu 91 422 46 91 w godz. 8.00 - 15.00. Dzieci można zapisać telefonicznie lub osobiście w naszym Biurze przy ul. Żubrów 1 w Szczecinie.

Poniżej znajdą Państwo karty kwalifikacyjne na poszczególne turnusy koloni. Karty prosimy wydrukować i wypełnione (wypełnia rodzic, wychowawca, pielęgniarka w szkole oraz w przypadku wątpliwości lub problemów ze zdrowiem - lekarz)  oraz podpisane  prosimy dostarczyć do Biura LOP osobiście lub przesłać pocztą na miesiąc przed początkiem turnusu. Wydrukowane karty mogą też Państwo otrzymać bezpośrednio w Biurze LOP).

Przypominamy, że istnieje możliwość rozłożenia płatności na RATY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

karta_kwalifikacyjna_wisla_2012.pdf57.58 KB