Kolonie "Warsztaty ekologiczne " - LATO 2011 - ZAWOJA

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
Zawoja

KOLONIA - „WARSZTATY EKOLOGICZNE” Oferta wypoczynku w Zawoi (BESKIDY) - lato 2011 r.

 

Do udziału w „Warsztatach ekologicznych” zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Koszt skierowania 1.100 zł, dla członków LOP 200 zł. zniżki. (pomniejszony o dotacje z urzędów powiatowych, miejskich i gminnych oraz WFOŚiGW w Szczecinie i NFOŚiGW).
 

Koszt obejmuje całość, czyli:

  • dojazd (tam i z powrotem),
  • pobyt (wyżywienie i noclegi),
  • program i jego realizację podczas trwania turnusu.

Organizowane przez nas kolonie to głównie aktywny wypoczynek, ale jest w nich także czas na zdobywanie praktycznej wiedzy i nawyków proekologicznych oraz pogłębienie znajomości języka angielskiego. Wpływa na to bardzo atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo region Beskidów i „perła”, którą jest Babiogórski Park Narodowy. Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor regionu, jego walory przyrodnicze oraz inne atrakcje związane z kolonijną rekreacją.

ZAWOJA – malownicza miejscowość położona we wschodniej części Beskidu Żywieckiego u podnóża „Królowej Beskidów” – Babiej Góry, wzdłuż rzeki Skawicy. Dom Wypoczynkowy „WIKTORIA” [34-223 Zawoja Składy nr 1340, tel: (033) 8775155] położony jest przy rozwidleniu szlaków turystycznych pasma Babiogórskiego i Jałowieckiego w pobliżu Babiogórskiego Parku Narodowego. Dodatkowe informacje na stronie internetowej: www.zawoja.com.pl/wiktoria

W trakcie pobytu zapewniamy następujące atrakcje:

  • wycieczka autokarowa do Pienińskiego Parku Narodowego (wąwóz Homole, Zamek Królewski w Czorsztynie, elektrownia na Dunajcu, zdobycie Trzech Koron – najwyższego szczytu Pienin),
  • wycieczka autokarowa do Suchej Beskidzkiej (Zamek Suskich z XVI – XVIII w, Karczma Rzym – zabytek klasy zerowej, kąpiel w aquaparku), a przede wszystkim zdobycie „Królowej Beskidów” - Babiej Góry (1725 m n.p.m.).
  • oprócz tego uczestnicy zobaczą wiele ciekawych miejsc m. in. wspaniałe górskie panoramy, wypas owiec i wyrób oscypków na Hali Barankowej, malowniczy wodospad, Halę Śmietanową i Krupową oraz Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego z jego alpinarium.
  • na miejscu w ośrodku jest odkryty basen kąpielowy, stół do gry w tenisa, boisko do siatkówki; w pobliżu kompleks boisk do gry w piłkę nożną i koszykówkę.

Termin turnusu: 27.07 - 09.08.2011 r.

Poza tym w czasie trwania turnusu będą odbywały się liczne prelekcje ekologiczne, konkursy, turnieje i rozgrywki oraz zajęcia warsztatowe. Dla najlepszych nagrody książkowe i rzeczowe. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i innych imprez kolonijnych według pomysłów uczestników. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4 i 5 osobowych. Zapewniamy całodobową opiekę wychowawczą i medyczną (w tym leki) oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Należność za skierowanie płatna w kasie biura ZO LOP lub na konto:

BGŻ S.A. Oddział Regionalny Szczecin nr 77 2030 0045 1110 0000 0054 8030

Możliwość rozłożenia płatności na raty

ZałącznikWielkość
karta_kwalifikacyjna_zawoja_2011.doc553 KB
Data: 
pon, 2011-04-04 (Cały dzień)