Kolonie "Warsztaty ekologiczne" - Lato 2013

sp1010294.jpg

Zapraszamy dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum do udziału w letnich koloniach – Warsztatach ekologicznych z Ligą Ochrony Przyrody.

Organizowane przez nas kolonie to głównie aktywny wypoczynek, ale jest w nich także czas na zdobywanie praktycznej wiedzy i nawyków proekologicznych. Wpływają na to bardzo atrakcyjne turystycznie i przyrodniczo tereny, na których znajdują się wybrane przez nas ośrodki wypoczynkowe i wspaniały klimat polskich gór.

Podczas licznych wycieczek pieszych i autokarowych uczestnicy poznają kulturę i folklor wybranego regionu oraz jego walory przyrodnicze. Ponadto nie zabraknie takich atrakcji jak dyskoteki, ognisko z pieczoną kiełbaską i inne imprezy kolonijne według pomysłów uczestników.W tym roku zostanie zorganizowanych pieć turnusów:

- Sromowce Wyżne w terminie 16.07 - 29.07.2013 ( szczegółowa oferta w załączeniu),

- Białka Tarzańska w terminie 04.07 - 17.07.2013 (szczegółowa oferta w załączeniu),

Pozostałe trzy turnusy  zorganizowane zostaną w Wiśle, Rabce Zdrój i Zawoji. Szczegółowe informacje i oferty niebawem.

oferta_lato_sromowce_2013.pdf34.29 KB
oferta_lato_bialka_tatrzanska_2013.pdf36.8 KB