Konkurs ekologiczny LOP kontra ELEKTROŚMIECI - Zaproszenie do III i IV edycji

baner_smieci_maly.jpg

ZAPRASZAMY wszystkie placówki, które jeszcze nie zgłosiły się do Konkursu. Chrońmy wspólnie nasze środowisko lokalne. Pozbądźmy się nielegalnych wysypisk odpadów elektrycznych i elektronicznych.

Jest jeszcze możliwość wziąć udział w III edycji Konkursu Ekologicznego „LOP kontra elektrośmieci” organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody wspólnie z firmą recyklingową Serwisownia Sp. z o.o.

Konkurs skierowany jest do wszystkich szkół i przedszkoli na terenie całego kraju. Trzecia edycja trwa od 1 października 2012 roku do 31 stycznia 2013 roku. W tym czasie szkoły i przedszkola mogą zbierać elektrośmieci: komputery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, telefony stacjonarne i komórkowe, ładowarki, zasilacze, baterie, kable, mały i duży sprzęt AGD, zabawki na prąd i na baterie i inne sprzęty działające na prąd i na baterie. Konkurs ma charakter ciągły. Placówki mogą zgłaszać się w każdym momencie jego trwania. Bezpośrednio po zakończeniu III edycji ruszamy z IV, do udziału w której również zapraszamy.

Placówki NIE ponoszą żadnych kosztów odbioru i utylizacji elektrośmieci, ponadto każda szkoła/przedszkole OTRZYMA nagrodę, której wartość uzależniona jest od ilości i jakości zebranego sprzętu.

Zachęcamy do zaangażowania w zbiórkę środowiska lokalne (urzędy gmin, starostwa, okoliczne firmy, mieszkańców) tak, aby jak najmniej odpadów elektrycznych trafiało na nielegalne wysypiska śmieci lub do naszych lasów. Serwisownia Sp. z o.o. wystawia wszystkie potrzebne placówkom, instytucjom i firmom zaświadczenia o utylizacji, Karty Przekazania Odpadów oraz protokoły.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod tel. 22 225 29 31 lub 22 828 65 83. Chęć udziału w konkursie oraz wszelkie zapytania można kierować na adres mailowy: konkurs.lop@serwisownia.pl

Więcej informacji na stronie: www.lop.org.pl

Na stronie znajdziecie również Regulamin konkursu oraz Formularz rejestracyjny.

Galeria:
Konkurs ekologiczny LOP kontra ELEKTROŚMIECI - Zaproszenie do III i IV edycji