Konkurs „Mój las” XXV edycja 2011/12 – wyniki

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.
las.jpg

Poniżej przedstawiamy wyniki XXV edycji konkursu "Mój Las". Niebawem poinformujemy o terminie uroczystego podsumowania.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom. 

I kategoria (szkoła podstawowa, kl. I – III), temat: „Które ptaki zimują w twojej okolicy?"

  •  I miejsce: Martyna Owczarek i Szymon Wojciechowski – kl. I ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowogardzie, Opiekun pracy: Beata Siedlecka

(Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)

 

  •  I miejsce: Oliwia Kukuła i Wiktoria Woźniak – kl. I ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie, Opiekun pracy: Urszula Zajda

(Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)

 

  •  II miejsce: Nikodem Furmańczyk i Konrad Macyra - kl. I ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogardzie, Opiekun pracy: Urszula Zajda

(Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie) 

 

  •  III miejsce: Hanna Janiak i Karolina Kraska – kl. III ze Szkoły Podstawowej w Reczu, Opiekun pracy: Małgorzata Juszkiewicz

 

  •  III miejsce: Martyna Grenda i Nikola Tylkowska - kl. II ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowogardzie , Opiekun pracy: Edyta Kucal

 

II kategoria (szkoła podstawowa, kl. IV – VI), temat: „Co znaczy chronić las?”

  • I miejsce: Julia Podbereska i Joanna Jokiel – kl. V ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębnie, Opiekun pracy: Mirosława Kulawiak

(Praca została wytypowana do II etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITLiD w Warszawie)

 

  • II miejsce: Aleksandra Nieradka i Iga Kuśmierczyk – kl. VI ze Zespołu Szkół Publicznych nr 4 w Świnoujście, Opiekun pracy: Marek Piwowarski

(Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)

  •  III miejsce: Kaja Tomaszewska i Monika Rutana - kl. VI ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie, Opiekun pracy: Jadwiga Desz

 

  •  III miejsce: Piotr Konopko i Aleksander Kowalak – kl. V ze Szkoły Podstawowej nr 35 w Szczecinie, Opiekun pracy: Dorota Pawełko

 

  • Wyróżnienie: Karina Dziedziak i Aleksandra Madoń – kl. VI ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Szczecinie, Opiekun pracy: Małgorzata Dutka

 

  •  Wyróżnienie: Katarzyna Czarnacka i Ewelina Natkaniec – kl. VI z Zespołu Placówek Oświatowych- Szkoła Podstawowa w Chociwlu, Opiekun pracy: Ewa Misztela

 

III kategoria (gimnazjum), temat: „Parki narodowe a lasy gospodarcze, różnice i korzyści wynikające z istnienia tych form”

  •  I miejsce : Anani Karim - kl. III z Gimnazjum nr 6 w Szczecinie, Opiekun pracy: Zofia Sokołowska

(Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)

 

  • II miejsce: Natalia Boszko - kl. III z Gimnazjum nr 6 w Szczecinie

(Praca została wytypowana do drugiego etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)

  •  III miejsce: Bartłomiej Błądek - kl. III z Gimnazjum nr 6 w Szczecinie Opiekun pracy: Zofia Sokołowska

 

  •  Wyróżnienie: Monika Barwiejuk – kl. III z Gimnazjum nr 6 w Szczecinie Opiekun pracy: Zofia Sokołowska

 

IV kategoria (szkoły ponadgimnazjalne), temat: „Gospodarka leśna a różne formy ochrony przyrody”

  • I miejsce: Paula Halecka – kl.II z Zespołu Szkół w Łobzie, Opiekun pracy: Jolanta Abramowska

(Praca została wytypowana do II etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITLiD w Warszawie)

 

  •  II miejsce: Karolina Bąk - kl. II z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Nowogardzie, Opiekun pracy: Jolanta Grygowska 

(Praca została wytypowana do II etapu konkursu na szczeblu centralnym prowadzonym przez Zarząd Główny SITL i D w Warszawie)

 

  •  III miejsce: Karolina Patryarcha – kl. III z Zespołu Szkół w Łobzie Opiekun pracy: Jolanta Abramowska