Konkurs "Ojczysta przyroda jest w naszych sercach - kocham polską przyrodę - pamiętamy!"

Jednym z założeń Ligi Ochrony Przyrody jest kształcenie postawy szacunku do przyrody, a dobrze wiemy, że szacunek i miłość do przyrody chodzą ze sobą w parze! Szczególnie, kiedy przyroda jest piękna i unikatowa, tak że może stać się wspaniałym symbolem narodowym, przypominając o ukochanej ojczyźnie. Dlatego, już po raz trzeci, świętując rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ogłaszamy konkurs plastyczny, w którym będziecie mogli wokazać, jak widzicie przyrodę kojarzącą się z Polską.

W załączniku rzedstawiamy regulamin III Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości pt. "Ojczysta przyroda jest w naszych sercach - kocham polską przyrodę - pamiętamy!"

Serdecznie zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych!

Życzymy powodzenia!

regulamin_-_ojczysta_przyroda_jest_w_naszych_sercach_2020.pdf290.21 KB