Sprawozdania z Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
owe.jpg

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele przygotowujący uczniów do Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, przypominamy, że zgodnie z wytycznymi, WSZYSTKIE sprawozdania z przeprowadzenia etapu podstawowego OWE należy przesłać:
- oryginał - do Ligi Ochrony Przyrody Okręgu w Szczecinie (Komitet Wojewódzki), ul. Żubrów 1, 71-617 Szczecin
- skan protokołu w wersji elektronicznej - do Komitetu Głównego na adres mailowy: baza@ekoolimpiada.pl

Przesłanie protokołu w obu wersjach jest warunkiem niezbędnym do udziału zakwalifikowanych uczniów w kolejnym etapie eliminacji OWE.
Nieprzekraczalnym terminem nadsyłania sprawozdań jest 26 styczeń 2019 - po tym terminie sprawozdania nie będą przyjmowane. Decyduje data stempla pocztowego.

Część sprawozdań już do nas dotarła, ale cały czas czekamy na resztę ;) Cieszymy się, że tak uczniowie tak chętnie biorą udział w Olimpiadzie. Jednocześnie informujemy, że informacje organizacyjne na temat etapu okręgowego będą udzielane na naszej stronie, pod naszym adresem mailowym (biuro@lop.szczecin.pl) lub pod numerem telefonu - 91 422 46 91.