Sukces naszych podopiecznych w konkursie Mój Las

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, że uczestnicy konkursu "Mój Las" z naszego województwa zostali docenieni również na tle całej Polski!

Komisja konkursowa etapu ogólnopolskiego postanowiła nagrodzić III miejsce aż dwóch naszych podopiecznych:

Mateusza Duczyńskiego w I kategorii wiekowej oraz Oliwiera Nizioła w III kategorii wiekowej. Opiekunami zdolnych uczniów są Pani Beata Siedlecka i Pani Mirosława Kulawiak-Książek

Ponadto specjalne wyróżnienie za udział w konkursie trafiło do uczennicy z Zespołu Szkół w Łobzie.

Zapraszamy na naszego fejsbuka, gdzie pochwalimy się zdolnymi chłopakami i ich pracami!

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że ciężką pracę naszych podopiecznych docenili również w Warszawie. Serdecznie gratulujemy lauratom zdobytych wyróżnień, jak również nauczycielom zdolnych uczniów.

Trzymamy mocno kciuki, żeby to był dopiero początek powodzenia naszych uczniów w etapach ogólnopolskich! ;)