Wakacyjne Warsztaty Odkrywców Natury - letnie kolonie 2018!

Tatry

Z przyjemnością zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w tegorocznych Wakacyjnych Warsztatach Odkrywców Natury. W tym roku organizujemy turnusy w malowniczych miejscowościach położonych w pięknych, polskich górach. Mamy już terminy i wolne miejsca turnusów:

Wakacyjne Warsztaty Odkrywców Natury w Kościelisku - miejscowości położonej w najbardziej malowniczej części polskich Tatr, tuż obok Zakopanego, z widokiem na Giewont. Kościelisko znajduje się w bardzo bliskiej odległości od wielu atrakcji turystycznych, kultrowych i przyrodniczych, a jednocześnie zapewnia relaks w ustronnym i spokojnym miejscu. Zakwaterowanie będzie miało miejsce w Domu Wypoczynkowym "Harnaś II"
Termin: 29.06. - 12.07.2018r.

Wakacyjne Warsztaty Odkrywców Natury w Zawoi – miejscowości położonej we wschodniej części Beskidu Żywieckiego u podnóża „Królowej Beskidów” Babiej Góry. Zawoja posiada niezwykłe walory klimatyczne, krajobrazowe i turystyczne, pełną atrakcji dla najmłodszych. Dom Wypoczynkowy „Wiktoria” http://www.wiktoriazawoja.pl/
Termin: 09.07 – 22.07.2018 r.

Wakacyjne Warsztaty Odkrywców Natury w Białce Tatrzańskiej - popularnej i malowniczej miejscowości podhalańskiej położonej na Pogórzu Bukowińskim nad przepiękną i czystą rzeką Białką z widokiem na panoramę Tatr. Dom Wypoczynkowy „Pod Tatrami” http://www.podtatrami.pl/
Termin: 16.07-29.07.2017 r.

CENA KAŻDEGO TURNUSU: 1500,00 zł

- możliwa płatność w ratach (od lutego 2018 r.)

DLA CZŁONKÓW LOP 100 ZŁ ZNIŻKI :)

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku dzieci, wykwalifikowaną kadrę. Wypoczynek nadzorowany przez Kuratorium Oświaty

CENA TURNUSU OBEJMUJE:

- dojazd ze Szczecina do ośrodka i powrót,

- pobyt (noclegi, 4 posiłki dziennie),

- ciekawy program turnusu, atrakcje,

- liczne wycieczki krajoznawcze,

- ogniska, dyskoteki i konkursy z nagrodami,

-ubezpieczenie NNW.

Zapisy w biurze LOP lub pod nr tel. 91 422 46 91, informacje można uzyskać także pisząc do nas na adres: biuro@lop.szczecin.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)