Wyniki konkurów LOP

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 0.

Dzień dobry!

 

Mamy dla Was świeżutkie wyniki dwóch naszych konkursów. Prace, które do nas nadesłano były bardzo wyraziste i pełne zaangażowania. Niezwykle cieszy nas, że tematyka ochrony klimatu jest bliska Waszym sercom już od najmłodszych lat.

Zaczynamy od konkursu plastycznego dla najmłodszych "Jak chronię klimat?"

I kategoria wiekowa

I MIEJSCE: Agata Kucharzewska, Przedszkole Publiczne Nr 67 w Szczecinie, opiekun: Beata Niemyjska

II MIEJSCE: Lena Brammen, Przedszkole Publiczne Nr 67 w Szczecinie, opiekun: Monika Kozak

WYRÓŻNIENIE: Maria Berencka, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Milena Bojalska

WYRÓŻNIENIE: Hanna Husarz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Milena Bojalska

WYRÓŻNIENIE: Michalina Kowalczyk, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Milena Bojalska

 

II kategoria wiekowa

I MIEJSCE: Patrycja Berencka, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Edyta Kucal

II MIEJSCE: Oliwier Lejman, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Edyta Kucal

II MIEJSCE: Emilia Bazyk, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Magdalena Rączka

III IEJSCE: Oliwia Szach, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Magdalena Rączka

III MIEJSCE: Agata Kawa, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Bogumiła Olejnik

WYRÓŻNIENIE: Szymon Warkalewicz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Edyta Kucal

WYRÓŻNIENIE: Piotr Przytulski, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Edyta Kucal

WYRÓŻNIENIE: Maja Krystkiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Małgorzata Wdowińska

WYRÓŻNIENIE: Aleksandra Jarczewska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie: opiekun: Edyta Kucal

WYRÓŻNIENIE: Wiktor Śniegowski, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Magdalena Kijowska

 

Konkurs na plakat "Ratujmy nasze zdrowie i klimat"

I kategoria wiekowa

I MIEJSCE: Kinga Jasińska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

II MIEJSCE: Blanka Borzeszkowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

III MIEJSCE: Karina Zadróżna, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

III MIEJSCE: Karolina Kowalczyk, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

WYRÓŻNIENIE: Oliwia Brzostowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

WYRÓŻNIENIE: Esteban Wujda, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

 

II kategoria wiekowa

I MIEJSCE: Julia Kamińska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

II MIEJSCE: Lena Wojciechowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

III MIEJSCE: Laura Symonowicz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

WYRÓŻNIENIE: Alicja Mańka, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

WYRÓŻNIENIE: Amelia Machocka, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowogardzie, opiekun: Agnieszka Białczak

WYRÓŻNIENIE: Kamil Sliwczyński, Szkoła Podstawowa nr 69 w Szczecinie, opiekun: Grażyna Zacharewicz

WYRÓŻNIENIE: Nikola Orzechowska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie, opiekun: Lilianna Janeczek

SPECJALNE NAGRODY ZA UDZIAŁ:

Alicja Pawelec, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stargrdzie, opiekun: Mirosława Babicka-Mrzygłód

Zoey Afzal, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starardzie, opiekun: Mirosława Babicka-Mrzygłód

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy!