Wyniki konkursu "Mój las"

strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 24.
las16.jpg

Kochani, mamy dla Was wyniki etapu regionalnego XXXII edycji konkursu "Mój Las". Po obejrzeniu prawie setki prac i godzinach obradowania, Komisji Konkursowej udało się wyłonić te najlepsze. Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych!

 

I kategoria wiekowa – „Moja ulubiona pora roku w lesie”

I miejsce ex aequo: Tobiasz Jurek, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowogardzie Opiekun: Beata Siedlecka, 

Praca zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

I miejsce ex aequo: Mateusz Duczyński, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowogardzie Opiekun: Beata Siedlecka

Praca zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

II miejsce ex aeuqo: Julia Owczarek, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie Opiekun: Iwona Kusek

II miejsce ex aequo: Bartłomiej Dworak, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowogardzie, Opiekun: Beata Siedlecka

III miejsce ex aequo: Jakub Marczuk, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Nowogardzie Opiekun: Beata Siedlecka

III miejsce ex aequo: Liliana Ostrowska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie Opiekun: Iwona Kusek

 

Komisja postanowiła także nadać kilka wyróżnień w tej kategorii wiekowej ze względu
na wyrównany poziom prac:

Wyróżnienie: Zuzanna Perczyńska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie Opiekun: Edyta Kucal

Wyróżnienie: Iga Bazyl, Szkoła Podstawowa Nr 3  w Nowogardzie Opiekun: Edyta Kucal,

Wyróżnienie: Hanna Kulak, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie Opiekun: Marzanna Kijowska

Wyróżnienie: Lena Grygowska, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Nowogardzie Opiekun: Urszula Zajda

 

II kategoria wiekowa – „Mieszkania leśnych zwierząt”

I miejsce: Mateusz Stróżyński, Szkoła Podstawowa Nr 16 w Szczecinie Opiekun: Barbara Sztark

Praca zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

II miejsce: Maja Grzeczyńska, Szkoła Podstawowa Nr 16 w Szczecinie Opiekun: Katarzyna Wojciechowska

Praca zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

III miejsce: Jarosław Jaz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie

Opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

 

Ze względu na dużą ilość ciekawych prac o wysokim poziomie Komisja postanowiła nadać także dwa wyróżnienia:

Wyróżnienie: Dorota Plucińska, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie Opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

Wyróżnienie: Pola Dec, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie Opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

 

III kategoria wiekowa – „Zapraszam na trzydniową wycieczkę do lasu w mojej okolicy”

I miejsce: Oliwer Nizioł, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie Opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

Praca zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

II miejsce: Dawid Jaz, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie Opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

 

IV kategoria wiekowa – „Drewno – wczoraj, dziś i jutro”

I miejsce: Jagoda Witkowska, Zespół Szkół w Łobzie Opiekun: Jolanta Abramowska

Praca zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

II miejsce: Lena Łuksza, Zespół Szkół w Łobzie Opiekun: Jolanta Abramowska

Praca zgłoszona do etapu ogólnopolskiego.

III miejsce: Aleksandra Krawiec, Zespół Szkół w Łobzie Opiekun: Jolanta Abramowska

Wyróżnienie: Aleksandra Rutkowska, Szkoła Podstawowa – Gimnazjum w Krzęcinie Opiekun: Małgorzata Matuszak

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy miłych ferii!