Wyniki konkursu "Prezent dla przyrody"

forest_sky_vie.jpg

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu „Prezent dla przyrody” organizowanego w ramach kampanii „Segreguję, odzyskuję, nie marnuję!”, dofinansowanej ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Głównym zadaniem w konkursie było objęcie opieką wybranego obiektu przyrodniczego i udokumentowanie wszystkich działań. Uczestnicy, którzy przesłali do nas swoje prace wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i oddaniem sprawie, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy wyróżnić i nagrodzić młodych eko-opiekunów!

Kategoria I – klasy IV-VI szkoły podstawowej:
I. Miejsce – Szymon Klimczak, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie
II. Miejsce – Antoni Łaszkiewicz, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie
II. Miejsce – Aleksandra Piekarska, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Stargardzie
III. Miejsce – Julia Kaczmarek, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie
Wyróżnienie: Adam Sokołowski, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Nowogardzie

Kategoria II – gimnazjum/kl. VII-VIII szkoły podstawowej:
I. miejsce – Dominika Mikuś, Gimnazjum z Zespole Szkół Publicznych w Kliniskach
II. Miejsce – Katarzyna Kowalska, Gimnazjum nr 6 w Szczecinie
III. Miejsce – Mateusz Piątek, Gimnazjum nr 6 w Szczecinie

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w listopadzie - dokładny termin podamy nieco później, więc uczniowie, nauczyciele - bądźcie czujni!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, jak i opiekunom prac, za udział i zaangażowanie. Z całego serca gratulujemy zwycięzcom - jesteśmy z Was dumni!

Aleksandra Albińska