Wyniki konkursu "Prezent dla środowiska - przyjaciel lasu"

las.jpg

Kochani, przychodzimy do Was z wynikami kolejnego konkursu! Tym razem przyszedł czas na konkurs "Prezent dla środowiska - przyjaciel lasu". Konkurs polegał na objęciu opieką wybranego fragmentu lasu, poznaniu go oraz podjęciu działań, które pomogą w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania tego niezwykłego i złożonego ekosystemu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, którym wykazali się wszyscy uczestnicy, poszerzając swoją wiedzę leśną i ciężko pracując nad rozwojem lasu w swojej najbliższej okolicy. Nie można było nie docenić poświecenia, jakim wykazali się uczniowie, ale musieliśmy wybrać najlepszych z najlepszych.
Oto oni!

I KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce:  Bartosz Kubiak, Szkoła Postawowa w Strachocinie, oiekun: Marta Jaroszek-Małecka

II miejsce: Laura Symonowicz, Szkoła Postawowa Nr 3 Nowogard, opiekun: Agnieszka Białczak

III miejsce Jakub Szwechłowicz, Szkoła Postawowa Nr 3 Dębno, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

Wyróżnienie: Jagoda Modrzejewska, Szkoła Postawowa Nr 3 Nowogard, opiekun: Agnieszka Białczak

II wyróżnienie: Jan Szczepankowski,  Szkoła Postawowa Nr 69 Szczecin, opiekun: Grażyna Zachcarewicz

II KATEGORIA WIEKOWA

I miejsce: Wiktoria Szcześniak, Szkoła Postawowa Nr 3 Nowogard, opiekun: Agnieszka Białczak

II miejsce: Dawid Jaz, Szkoła Postawowa Nr 3 Dębno, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

III miejsce: Julia Kaczmarek, Szkoła Postawowa Nr 3 Nowogard, opiekun: Agnieszka Białczak

Wyróżnienie: Wiktoria Rębiasz, Szkoła Postawowa Nr 3 Dębno, opiekun: Mirosława Kulawiak-Książek

II wyróżnienie: Amalia Alhamali, Szkoła Postawowa Nr 3 Nowogard, opiekun: Agnieszka Białczak

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie - nawet jeśli zabrakło trochę szczęścia, to natura będzie Wam ogromnie wdzięczna - a to przecież najlepsza nagroda! ;)
Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i życzymy powodzenia!